"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez."
Zgłoś SPAM
MAMA MICHAŁKA GAŁKI
.Nic nie zniszczy naszej miłości...
Nawet te setki...miliony kilometrów oddzielających Niebo od Ziemi..
Niech płonie dla Ciebie światełko pamięci..........
Zgłoś SPAM
mama
synku, kolejny ważny dzień bez ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
jak może istnieć świat bez ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Pamiętamy Janku...Światełko dla Ciebie.Odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Anita Skarupińska
..Pamiętam..:"(
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Światełko na dziś. Bądź Tam szczęśliwy, Janku ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ku wiecznej pamięci najbliższej nam osobie,ku pamięci dla potomnych,ku
niezapomnieniu...a za co pamiętać?Za wszystko co czynił,za dobro i
miłość,za uśmiech i łzy,za życie wytrwałe...za pamięć o nas..
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi [*]
*Nie ma dotkliwszej boleści, *niźli dni szczęścia wspominać *o Tych co na
zawsze odeszli *w nieznany świat *których już nie ma wśród nas. Janku ((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy ... ODSZEDŁEŚ...Została bezradność, smutna codzienność bez
celu i czekanie,by kiedyś znów być razem...[*].
Zgłoś SPAM
rodzice Joasi Komajda
[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.