Niech Bóg Cię okryje swoim płaszczem dobroci niech Bóg swymi łaskami nieba
Twą duszę ozłoci Wierzę że jesteś szczęśliwy Janku.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Nie ma dotkliwszej boleści, niźli dni szczęścia wspominać, o Tych co na
zawsze odeszli w nieznany świat , których już nie ma wśród nas.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Oli
Zgłoś SPAM
mama Rafała
***
Zgłoś SPAM
mama
synku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Jasieńku, syneczku, ile to już dni bez ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Przemek - Siotrzeniec S.P Marii
Janku [*] Zbyt krótko! Zbyt szybko! Zbyt mało!
Pozostały Wspomnienia..Marzenia..
Sny..Żal..Łzy...Pustka...
I pamięć tamtych dni...
Zgłoś SPAM
Anita Skarupińska
..Światełko Pamięci..od niedawna jest z wami mój tatuś..czuwajcie nad nami
dodajcie nam sił..:"(
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Pozbierać resztki drobnych szans.Posklejać je w wielką nadzieje,Choć pod
stopami grząski piach,A wiatr uparcie w oczy wieje (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak bardzo rozpacz w nas tkwi,wspomnienie,żal i łzy,i to marzenie spotkamy
się,i wiara,że w niebie poznamy Cię....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tak trudno w to uwierzyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy której nikt nie zauważy..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Wschodzi słońce, a Was tu nie ma ... Mimo to mówimy Wam "dzień
dobry" i przytulamy w myślach do serca, prosząc dla Was o wszystko co Tam
najpiękniejsze i najlepsze... Janku [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.