Można oczy zamknąć na rzeczywistość,ale nie na wspomnienia,tęsknimy i
wspominamy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Janeczku, pamiętam.....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu.Pozostają na zawsze.[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Światełko dla Ciebie Janku....Odpoczywaj.....
Zgłoś SPAM
mama
synku mój najukochańszy, bądź z małym, dziś pisze polski [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
***
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Można odejść na zawsze, by stale być blisko. Jesteś wśród nas [*][*][*]
Pamiętam.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Godziny w doby,tygodnie,lata,przechodzą jak chmury na niebie,a my
szczęśliwi,bo wiecie Kochani,my coraz bliżej spotkania z Wami....
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Wspomnienia… Nie pozwalają odetchnąć Marzenia Uskrzydlają chorą duszę
Lecz wciąż jest w nas gorycz I tęsknota za Wami kochane
dzieci...இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Żadna moc nie przywróci nam Tych, na których tu czekamy... Odpoczywają już,
otoczeni Miłością... Ujrzymy Ich, gdy na to zasłużymy... Do zobaczenia,
Kochani... Janku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Światełko mojej pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Janeczku, moja pamięć i modlitwa w chwili, gdy ranne wstają zorze.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Światełko dla Ciebie Janku...Odpoczywaj.....
Zgłoś SPAM
mama Rafała
***
Zgłoś SPAM
mama
tak bardzo tęsknię
Zgłoś SPAM
mama
synku, jeszcze nigdy tak długo nie byłeś poza domem [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Odebrano nam radość Życia ,Siwe włosy na skroni, Głos zamiera w krtani, Ale
wciąż mamy nadzieję Na to szczęście gdy spotkamy się z Wami w niebie
((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.