Jestem w listku na drzewie,w wiatru ciepłym powiewie,w jasnym słońca
promieniu,w ptaku co siadł na ramieniu,w tatusia czułym uścisku...bo Jestem
tak bardzo blisko...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Mama aniołka Kacperka.M
NAJJAŚNIEJSZE (*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Oli
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Strata połowy serca jest jak strata połowy świata… Ból w sercu jest
ciężarem prawie nie do uniesienia… Łzy są tak gorzkie…Dzień jest tak
długi… Noc bezsenna…Tęsknota tak WIELKA… JANKU ♥.♥ ♥.♥ ♥.♥
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[K UKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Światełko Mojej Pamięci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Światełko dla Ciebie Janku...Odpoczywaj.....
Zgłoś SPAM
mama Rafała
***
Zgłoś SPAM
mama
synku bądź przy małym, dziś pisze angielski, jutro fizykę [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Jasieńku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Janku światełko dla Ciebie.Pamiętamy i modlimy się za Was nasze ukochane
aniołki.
Zgłoś SPAM
Anita Skarupińska
..Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu .Pozostają na zawsze...:"(
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Janeczku, moja modlitwa i pamięć na dziś.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby nasza miłość mogła Was ocalić,nigdy byście od nas nie odeszli...tak
bardzo tęsknimy Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
W każdej chwili myślami jesteśmy przy Was, Dzieci nasze. Niech będzie Wam
dane wszystko, czego pragną teraz Wasze Dusze... Janku [*][*][*] Wieczny
odpoczynek...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Więc gdy nastanie jutro beze mnie, nie rozpaczaj, że jestem tak daleko
od ciebie, bo zawsze kiedy o mnie pomyślisz będę tuż, tuż... W sercu twym
wielkim i kochającym"[*] Janku, pamiętam [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.