Światełko dla Ciebie Jasiu...Odpoczywaj...Czuwajcie nad nami ....
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
***
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
NIE MOGĘ SKARGI ZAPOMNIEĆ...
OCZU POGRĄŻONYCH W ŻAŁOBIE....
DŁONI , CO SIĘGAŁY NIEBA...
BO CIEBIE ANIOŁKU WCIĄŻ NIE MA...
<<<<< PAMIĘTAM >>>>>
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Wieczorem cisza okrywa świat ,gwiazdy świecą na niebie ,a Twoi najbliżsi w
pamięci i w sercu zawsze mają Ciebie...[*]..
Zgłoś SPAM
Anita Skarupińska
:"(
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Bądź szczęśliwy w Lepszym Świecie, żyj pomiędzy pięknymi
Duszami w Miłości wiecznej, jasności i pokoju ... Janku ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Marzenia o Was malują obrazy pędzelkiem tęsknoty codziennie po tysiąc
razy...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Cóż warte bez miłości są skarby świata.Skąd bez niej brać siłę,aby
się z losem mierzyć.Serce pragnie uczucia jak płuca powietrza.Więc w to,że
znów będziemy razem zawsze będę wierzyć
Zgłoś SPAM
Siostra Śp. Konrada, Jarka i Rafała Kwietniewskich
Pamiętam...(*)
Zgłoś SPAM
Mama aniołka Kacperka.M
NAJJAŚNIEJSZE NIEDZIELNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Swiatełko dla Ciebie Janku....Odpoczywaj
Zgłoś SPAM
mama
Jaśku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
***
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Zgłoś SPAM
MARIA
♥¸¸.•*´¯`❀...ŚWIATEŁKO I MOJA PAMIĘĆ...♥¸¸.•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota nasza ogromna,ból serca rozdziera,ludzie jak kolce róży,złe słowo
siły odbiera....nie było nam pisane cieszyć się szczęściem naszych
Dzieci...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.