Czas wszystko zabiera Bo zabrać jest w stanie Lecz nigdy nie zabierze tego,co w
sercu zostanie(*)
Zgłoś SPAM
mama ANI O(***)
Zgłoś SPAM
MAMA.
Odszedłeś tak nagle i płomień Twój zgasł.
Jasne Twe życie straciło pieśni tchnienie.
Okrutny los obudził gorzki smutek i rozpacz.
Zadał ciężki ból i w sercu zostawił cierpienie.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Pokój Ci wieczny w cichej krainie. Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie ,gdzie słyszysz Boga głos,serdeczny pokój ci wieczny . Światełko
pamięci.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
GDY W DESZCZU ŁEZ CZUJĘ WIELKI BÓL I CIERPIENIE, PRZYTULAM DO SERCA PIĘKNE
WSPOMNIENIE. MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO MAJOWE DLA CIEBIE JACKU (*) (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście tak szybko i zostawiliście nas w wiecznej tęsknocie...wierzymy,
że Wasze życie się nie skończyło, a tylko zmieniło...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Tylko czas
pozostaje niewzruszony
po Tych co odeszli
Wspomnienia nie pozwalają
nigdy zapomnieć
Pokój Twojej Duszy
*♥´¨)
¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨)
(¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.-
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..."Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.