KuPamięci.pl

Jacek Gładysz


* 23.11.1970

 

+ 29.08.1994

Miejsce pochówku: Wrocław-Marszowice

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
216747
Zapalone ponad rok temu
mama Magdaleny Bieleckiej
[*] ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°* Dla Ciebie Jacusiu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SĄ POŻEGNANIA ,NA KTÓRE NIGDY NIE BĘDZIEMY GOTOWI...SĄ OSOBY,KTÓRE JUŻ ODESZŁY...A SĄ ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...NIECH ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI ,ROZŚWIETLI CI DROGĘ W WIECZNOŚCI.. [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SĄ POŻEGNANIA ,NA KTÓRE NIGDY NIE BĘDZIEMY GOTOWI...SĄ OSOBY,KTÓRE JUŻ ODESZŁY...A SĄ ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...NIECH ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI ,ROZŚWIETLI CI DROGĘ W WIECZNOŚCI.. [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
mama T.Wójcika
Jacusiu, niech z naszych wspólnych łez Pan ułoży Ci naszyjnik chwały,a Matka Boska przyjmie jako różaniec.Matulko, dzięki...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Jacusiowi moje bezsilne światełko...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż..Życie tak krótkie, a takie mokre.. Mokre od łez... Od łez smutku.. żalu.. tęsknoty.[*]
Zgłoś SPAM
MAMA.
Najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie jest ten. Który prócz łez swoich - łzy innych rozumie. Pamięć moja o Tobie trwać będzie zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥DLA CIEBIE ANIOŁKU  (¸.•´ ¸.•´.•*-  •.¸.♥¸.•´¨`»♥..ŚWIATEŁKO  ¸.•*¨¸(.•*  •´¨`»¸♥.•*........PAMIĘCI ¸.•´(¸.•´
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Móc przytulić jeszcze raz, chociaż przez chwilkę tych, których już z nami nie ma......tęsknimy Kochani ciagle tak samo....
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Serdecznie dziękujemy za swiatełka dla Naszych ukochanych maleństw Spoczywaj w pokoju {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niedzielne światełko pamięci dla Ciebie Jacusiu
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
{+}{+}Śmierć jest niczym,to tak jakbym był w pokoju obok. Ja zniknąłem Ci z oczu ale nie z serca. Ja czekam na Ciebie Mamusiu aż przyjdzie Twój czas.{+}{+}
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak żyć? Jak spać? Jak śnić? Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!Tęsknota z bólem idą w parze,mam tylko nadzieje,że kiedyś będziemy RAZEM ❤ Modlitwa i światełko Pamięci ❤
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak żyć? Jak spać? Jak śnić? Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!Tęsknota z bólem idą w parze,mam tylko nadzieje,że kiedyś będziemy RAZEM ❤ Modlitwa i światełko Pamięci ❤
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
" ...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, Jedyną pociechą jest cisza i pamięć... Oszczędźmy im cierni pytań i rad, Bo oni są mrokiem okryci w środku dnia, i Wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE JACKU.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcieliśmy zawsze z Wami być...nawet kiedy będzie żle...bez Was nie mamy siły, nie mamy siły by żyć.......
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Śmierć boli nie tych,co odchodzą, lecz tych ,co pozostają
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   965   966   967   ...   1176   1177    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
LUCYNA GŁADYSZ
20.12.2013