Płacz ustępuje, łzy schną na policzkach, jednak ból i tęsknota nie znikną
nigdy z naszych serc.... [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥• JACUSIU •♥...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE...; Na zawsze
w naszych sercach;
Zgłoś SPAM
*❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszli w ciszy mrok, tylko cisza pozostała i choć Ich serca nie biją to
cisza szepce, że Oni żyją nadal...zasłuchamy się w ciszę, może usłyszymy
znajomy głos...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
♥Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją,
Gdy w sercu pustka, smutek i żal…
Tak trudno śmiać się razem z innymi…
Gdy wiemy, że Ciebie już nie ma wśród nas ♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Za wcześnie odszedłeś Jacuniu,z Tobą marzenia i sny,dla Ciebie modlitwa,
miłość i pamięć, dla nas tęsknota i łzy
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Śmierć nie jest kresem naszego istnienia. Żyjemy w naszych dzieciach i
następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe
liście na drzewie życia.(Einstein) Czyli umarliśmy!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.