ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Żona Mariusza Szostek córka F Kasprzyk
______________ Kochani jutro mam poważną operację ( bardzo się boje ;((( )
Proszę Was o modlitwę . Modlitwa i światełko Pamięci dla Ciebie [*]
____________
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Odeszliście daleko, a my z bólem witamy i żegnamy każdy kolejny dzień. Tak
smutno bez Was Kochane Dzieci, bez Ciebie Jacku
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Nasi bliscy są z nami dopóki pamięć o Nich nas nie opuściła..."
Jacku, za dwa dni Twoje ziemskie urodziny... żal...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Babcia KAMILKA WIŚNIEWSKIGO
Zgłoś SPAM
MAMA.
Cicho łkające serce przerywa tej nocy ciszę.
Popatrz w noc na niebie świeci jasny księżyc.
A gwiazdy znów błyszczą Twoim blaskiem.
Jedynie w moim sercu pada obfity deszcz. SYNECZKU.
Zgłoś SPAM
żona śp. Henia Dobrońskiego
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ Zapalam znicz patrzę jak pali się płomień a z
tym płomykiem przychodzi setki wspomnień, spoczywaj w pokoju
Jacusiu. ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Tęsknota otula mnie w ciszy,
łzy kapią z pod powiek,
bez Ciebie tak trudno żyć,
serce wiecznie w żałobie...
Światełko pamięci z modlitwą dla Ciebie Jacuniu...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wędrujemy dalej drogą rozkopaną...gdzie szukać mamy Was jeśli nawet Niebo
nie pomaga...kto rozumie nas i nasz świat bez Was....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
(*)♡
Zgłoś SPAM
Żona Mariusza Szostek córka F Kasprzyk
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelko pamieci dla ciebie Aniolku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
żona ś.p.Henia Dobrońskiego
⋟❤️♡❤️⋞⋟❤️♡❤️⋞ Odeszłeś do Nieba wszystko się
zmieniło, cierpienie i smutek w jedno się złączyło.Niby Ci jest dobrze,
ból daleko odszedł, ale serce jest zranione tęsknotą przepełnione.
⋟❤️♡❤️⋞
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jasne Światełko Jacusiu na szary i smutny, choć pobielony pierwszym śniegiem
poniedziałek. Mamie z serca dziękuję za pamięć o moim Marcinie
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Straciliśmy co było dla nas najważniejsze.Straciliśmy wszystkie chwile
najpiękniejsze.W naszych sercach na zawsze Was mamy..♥..Światełko i
modlitwa dla Ciebie Jacusiu kochany.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bo wystarczyłoby, że wyciągniemy dłonie i poczujemy ciepło Waszych
rąk...smutek i ból odeszłyby w nieznane....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.