KuPamięci.pl

Jacek Gładysz


* 23.11.1970

 

+ 29.08.1994

Miejsce pochówku: Wrocław-Marszowice

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
216613
Zapalone ponad rok temu
Halina Dobrońska
❤️☀❤️ :❤️☀❤️: Zostawiam modlitwę i światełko , życzę zdrowych, spokojnych świąt, pełnych miłości i nadziei całej rodzince i dziękuję za zapalane zniczy dla mojego męża..:❤️☀❤️::❤️☀❤️:
Zgłoś SPAM
Donata
znicz pamieci na dzien Wigilii dla Ciebie Jacku posylam do nieba....badz tam szczesliwy...
Zgłoś SPAM
Babcia KAMILKA WIŚNIEWSKIGO
Światełko na Boże Narodzenie i serdeczne zyczenia dla Twoich bliskich pokoju w sercach
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdybyśmy mieli taką moc, aby choć w tę jedną noc, przytulić na Święta Tych, których z nami nie ma, a których kochamy i zawsze o Nich pamiętamy...Bliskim spokojnych i zdrowych Świąt
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdybyśmy mieli taką moc, aby choć w tę jedną noc, przytulić na Święta Tych, których z nami nie ma, a których kochamy i zawsze o Nich pamiętamy...Bliskim spokojnych i zdrowych Świąt
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek wezmę w ręce chociaż jesteś gdzieś w oddali z Tobą będzie moje serce.((**)) ((**)) Życzę zdrowych ,spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek wezmę w ręce chociaż jesteś gdzieś w oddali z Tobą będzie moje serce.((**)) ((**)) Życzę zdrowych ,spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki,Amelki,Kruszyneczki i dwojga Bliźniąt***
Spij snem szczęśliwym pod pieczą PANA,Tam,gdzie miłość Boga, na wieczność Ci dana...Modlitwa i Światełko ((♥))--((♥))--((♥))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Jacusiu kochany - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie...((')).....Twoim Bliskim życzymy zdrowych,spokojnych,pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyka
☆♡
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((❤))((❤))((❤)) KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE UMIERA((❤))((❤))((❤)) Światełko i modlitwę zostawiamy ((❤))((❤))((❤))
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelka pamieci zapalam na dwa tygodnie.Ps.Zycze zdrowych i spokojnych swiat Bozego Narodzenia dla rodziny.
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jacku, dziękuję Twojej Mamie za dobre słowa i także z serca życzę Twoim Bliskim zdrowia, spokoju i tylko dobrych chwil i na święta i w Nowym Roku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Zgasło jedno życie I w kraj odeszło cieni. Tyle się odmieniło, lecz świata to nie zmieni" Jaśniutkie Światełko na szarą sobotę, Jacku
Zgłoś SPAM
MAMA.
JACUNIU ZAPALAM CI BOŻONARODZENIOWE ŚWIATEŁKO SMUTNE BĘDĄ TE ŚWIĘTA BO CIEBIE NIE MA PRZY NAS.
Zgłoś SPAM
MAMA.
Nie da się skleić serca złamanego nie można nagle przestać kochać gdy ktoś odchodzi pustka pozostaje a serce zranione potrafi tylko szlochać...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   511   512   513   ...   1176   1177    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
LUCYNA GŁADYSZ
20.12.2013