"Jesteś taką godziną, która już nie wróci,
wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady,
jasnym uśmiechem, który dziś bardzo smuci…” Jacku
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
((❤))Jesteś i zawsze będziesz tak daleko...a jednocześnie tak blisko... bo
w naszych sercach na zawsze, modlitwa i światełko dla Ciebie drogi
Jacusiu.((❤))
Zgłoś SPAM
MAMA.
Słowa milości,słowa nadziei.
Zdławiła noc głuchoniema.
Kochać to znaczy przytulić,zobaczyć.
A Ciebie SYNECZKU nie ma wciaż nie ma.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nieważne ile nas dzieli lecz co łączy nas...nasze serduszka zawsze biją tak
samo...Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Agnieszki
Zagłuszyć muszę dni w których Cię nie ma , lecz
smutku obłok odpędzić się nie da.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
* ❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .* ❤️* .....bo to co miało sens
odeszło razem z Tobą.......i zgasło słońce,kiedy jeszcze był dzień......
Światełko Pamięci dla Ciebie Jacku kochany.
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Gwiazdą mi byłeś co błysła w mroku i rozjaśniła życie na chwilę. Lecz
mimo łez wielkich potoku zgasłeś tak szybko jak gasną motyle.Światełko
naszej pamięci ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyka
{♡☆}
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelko pamieci w tym nowym roku 2018.ps,dziekuje bardzo za pamiec
o moim synu pod moja nieobecnosc.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie".(serdecznie dziękuję za pamięć moich bliskich podczas mojej
nieobecności-choroba)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ✽ ❤️ Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni,
jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr,światełko pamięci i modlitwę zostawiam
drogi Jacusiu. ❤️ ✽ ❤️
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszli, jakby wczoraj, przed chwilą, została po Nich rozterka, lecz dla nas
Oni wciąż jeszcze żyją, obecni są w naszych sercach...dziękujemy za
pamięć i ciepłe słowa, pozdrawiamy serdecznie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.