KuPamięci.pl

Jacek Gładysz


* 23.11.1970

 

+ 29.08.1994

Miejsce pochówku: Wrocław-Marszowice

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
216159
Zapalone ponad rok temu
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Dzień dobry Jacku!
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ☆ ❤️ * ❤️*. NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI .* ❤️*........ Światełko z modlitwą dla Ciebie Jacusiu zostawiam . ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nic nie zgasi płomienia, który ciągle płonie w naszych sercach....kiedyś ten płomień przyniesiemy do Was Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
ŚPIJ SNEM SZCZĘŚLIWYM POD PIECZĄ PANA !TAM GDZIE MIŁOŚĆ - BOGA! NA WIECZNOŚĆ CI DANA ! MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][**][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka.
♡☆
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Światełko jasne na dziś, zapalam Ci Jacuniu
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jacku niech pamięć o Tobie nie gaśnie
Zgłoś SPAM
MAMA.
Odszedłeś, jakby wczoraj, przed chwilą została po Tobie rozterka lecz dla nas wciąż jeszcze żyjesz obecny jesteś w naszych sercach. JACUSIU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija kolejny rok. Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się zgubić. Coś trwa, coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
❤️❤️❤️ Smutne światełko otulone miłością i tęsknotą ... ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Znów siadamy przy Was, palimy Wam świeczkę...w nocy myślami przy Was byliśmy...dniami bywamy stale targani niekończącym się żalem....
Zgłoś SPAM
Babcia KAMILKA WIŚNIEWSKIGO
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Nauczyć się z tym żyć..Tylko jak?? Czy można nazwać to życiem?? Strasznie boli. Żeby tak raz Was jeszcze przytulić.. DZIECI NASZE KOCHANE..♥.......Światełko Pamięci - Jacusiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
Zapalam znicz,zostawiam modlitwę.Pamięć o Tobie niech będzie zawsze żywa..... Spoczywaj w pokoju....(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   490   491   492   ...   1176   1177    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
LUCYNA GŁADYSZ
20.12.2013