Tęsknota , ból,cierpienie,pamięć wspomnienie...nie znają czasu , pozostają
na zawsze . Pokój Twojej duszy ! Modlitwa i światełko Pamięci
[*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
Tęsknota , ból,cierpienie,pamięć wspomnienie...nie znają czasu , pozostają
na zawsze .
Pokój Twojej duszy ! Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
I umarł dzień - noc w sercu nastała ... pamięci JACKA...
Zgłoś SPAM
MAMA.
Pustka i cisza wokoło pozostała pamięć po Tobie. A wraz z nią wspomnienia
wykute w literach milczenia na czarnej marmurowej płycie. JACUSIU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
"❤️❤️.Pali się świeca jasnym płomieniem. Tak jak Wasze życie
się paliło. Wiatr świecę zgasił, pogrążył w cieniu. I Wasze życie się
skończyło! Światełko i modlitwa dla Ciebie.❤️❤️"
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy śmierci już nie będzie, za rok, za sto, za chwilę, znajdziemy Was
wszędzie, czekaliśmy dni tyle, chwycimy się za ręce, ruszymy gdzieś przed
siebie..będziemy przeszczęśliwi i wolni ...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka.
(*)♡
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
Niech moja modlitwa otula Cię każdego dnia,a światełko pamięci niech Ci
jasno świeci *(*)*
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są chwile które nigdy nie powrócą.Są ludzie,o których nie da sie
zapomnieć, są pragnienia, które długo umierają.Uczucia, które nigdy nie
gasną…
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Piatkowe światełko pamięci dla Ciebie JACKU...[*]...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
...tęsknota za człowiekiem to najgorsza kara, jaką można dostać od
życia... Jacku, światełko naszej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pamięć z cichą modlitwą i jasnym Światełkiem zostawiam na dziś i jutro
dla Ciebie,Jacku
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek i żal, a wspomnień
nikt nam nie odbierze.❤️Zostawiam modlitwę i światełko wiecznej
pamięci...:❤️☀❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.