KuPamięci.pl

Jacek Gładysz


* 23.11.1970

 

+ 29.08.1994

Miejsce pochówku: Wrocław-Marszowice

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
216105
Zapalone ponad rok temu
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Czwartkowe światełko pamięci dla Ciebie JACUSIU ...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Światełko otulone pamięcią posyłam Ci do Nieba… ☆ ❤☆☆☆❤ ☆
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
jasniutkie swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Mijają dni, mijają lata a smutek, cierpienie i ból jest ten sam. Na zwsze w naszych sercach i pamięci. Zostawiam światełko pamięci i modlitwę. ❤️
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
❤ Dziś z miłością patrzę w niebo-chociaż w szczeliny serca wciąż wkrada się ból i tęsknota za Tobą.. ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
❤,҉, . ❤՝՝ϡ❤ ¨˜“~ )¸.((♥))...Najjaśniejsze światełko naszej pamięci...Jacusiu kochany.
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka.
(*)♡
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ Modlitwa i Światełko pamięci na dziś [*] Spoczywaj w Pokoju [*] ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ Modlitwa i Światełko pamięci na dziś [*] Spoczywaj w Pokoju [*] ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki Józef Tischner …i żalu i bezmiernej tęsknoty. Światełko dla Ciebie,Jacku
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
BYĆ CZŁOWIEKIEM TO ZNACZY KOCHAĆ, ALE RÓWNIEŻ NIE ZAPOMINAĆ, TWOJEJ PAMIECI JACUSIU ... NIEUSTAJACA PAMIEC DLA CIEBIE ❤❤❤ ... [*]... ❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Dzień dobry Jacusiu!
Zgłoś SPAM
MAMA.
Wspomnienia to Nasz największy skarb jaki nam po Tobie pozostał. Szkoda tylko, że najczęściej to one wyciskają z naszych oczu łzy. Kocham ciszę bo choć Cię tu nie ma jesteś.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
((❤️))♥ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się wlewa… Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej Pamięci i zostawiam modlitwę…♥((❤️)) [*]
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   481   482   483   ...   1176   1177    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
LUCYNA GŁADYSZ
20.12.2013