,,Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą... Zostaną po nich buty i
telefon głuchy..." Odpoczywaj w Panu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas, w naszych sercach i wspomnieniach.
Zostaną tam przez cały czas naszego ludzkiego istnienia…”
Zgłoś SPAM
Babcia KAMILKA WIŚNIEWSKIGO
Wieczne swiatełko pamieci Jacku dla Ciebie
Zgłoś SPAM
MAMA.
Daj mi znak, a będę wiedziała,
że cały czas czekasz na mnie.
Nawet gdy zajdzie słońce
nie przestanę szukać Cię. SYNECZKU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
((❤️))♥ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się
wlewa… Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej Pamięci i
zostawiam modlitwę…♥((❤️)) [*]
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Daj Im wieczny pokój Panie, swą prośbę ślemy przed Twój tron, dziś gdy
nadeszło z Nimi rozstanie opieką swoją nadal Ich chroń.....
Zgłoś SPAM
RODZICE, BRAT I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Żyj życiem wiecznym Jacku
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jaśniutkie Światełko mojej pamięci zapalam dla Ciebie, Jacku
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❀❤️❀ Zamknęła się księga Twojego życia, Nie ma już Ciebie tu na
ziemi, ale Jesteś i Pozostaniesz na zawsze w sercach naszych i
pamięci.Zostawiam światełko i modlitwę.. ❀❤️❀
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"W krainie ducha nie ma pożegnań." Światełko i modlitwę
zostawiam na dobranoc.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.