KuPamięci.pl

Jacek Gładysz


* 23.11.1970

 

+ 29.08.1994

Miejsce pochówku: Wrocław-Marszowice

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
216016
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Justynki Cuber.
Pamięć i modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Gwiazdą mi byłeś co błysła w mroku i rozjaśniła życie na chwilę. Lecz mimo moich łez wielkich potoku zgasłeś tak szybko jak gasną motyle. ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy światełko......Śpij spokojnie Jacusiu kochany...[♥]...Światełko Pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Jacku..
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Piatkowe swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka.
Światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ciepłem swych rąk chrońmy to światło, sprawmy by nigdy nie zgasło ... Kochani światełka na weekend zapalamy
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
Serce pamięta i drży z tęsknoty Za tym co było i powrócić nie może...Światełka pamięci wraz z szeptem modlitwy dla Ciebie....(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
Serce pamięta i drży z tęsknoty Za tym co było i powrócić nie może...Światełka pamięci wraz z szeptem modlitwy dla Ciebie....(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Jacusiu kochany...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta" C.Ruiz Zafon Jasne Światełko otulone modlitwą i moją pamięcią zapalam dla Ciebie na dziś i jutro
Zgłoś SPAM
RODZICE, BRAT I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
"❤️* ❤️ Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr. Zostawiam światełko pamięci i modlitwę . .. ❤️* ❤️"
Zgłoś SPAM
MAMA.
Nie potrafię wyrazić słowami. Jak nam Ciebie brakuje. Jak nam źle, bo nie jesteś z nami. Smutek większy niż morze nas otacza. Nasze życie wzrokiem ogarniamy. I nie możemy się z tym pogodzić. JACUSIU.
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   471   472   473   ...   1176   1177    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
LUCYNA GŁADYSZ
20.12.2013