❤️❤️Zapalony znicz Dla tych, których nie ma. Zapalony znicz Dla tych,
co zabrała ziemia. Zapalony znicz, Światełko nadziei. Zapalony znicz Dla
tych, którzy posnęli,Jacusiu .❤️❤️
Zgłoś SPAM
MAMA.
A potem, kiedy się spotkamy.
Znów będziesz dla nas, My - dla Ciebie.
Będziemy razem szli za ręce.
Po łące, po błękitnym niebie.
Będziemy śmiać się i żartować.
I nic nas nigdy nie zasmuci.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co dla nas szczęściem było zniknęło, został tylko wspomnień
cień, już nie wróci to co takie piękne było...żal i smutek towarzyszem
naszym do końca szarych dni...w sercach na zawsze Wy Kochani
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♣❤️ Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie,I
wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam
codzienną modlitwę dla Ciebie Jacusiu.❤️♣❤️
Chcemy raz jeszcze cofnąć czas, przywrócić dawne słowa, biec w ramiona tych
dni, które są w nas i pozostaną na zawsze....kochamy i tęsknimy ciągle tak
samo
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Światełko pamięci [*]
✿*°❤️°*✿ Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach,
którego nic nie pokona… Jest taki żal, który nigdy nie zniknie… Jest taka
tęsknota, która na zawsze zostanie,Jacusiu.✿*°❤️°*✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.