♣❤️♣ Świat wygląda tak samo, Choć tyle się zmieniło... Nic się
już nie powtórzy, Nie będzie już, jak było..Zostawiam światełko wiecznej
pamięci i modlitwę..♣❤️♣
,,Nigdy więcej nie spotkamy się, świecy płomień już zgasł...życie to
krótki film..."
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️♥❤️ Smutek i tęsknota, Pustka mnie otacza. W serce żal się wlewa.
Bólem i cierpieniem... zapalam znicz, znicz wiecznej pamięci.Zostawiam
codzienną modlitwę.❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
MAMA.
Serca przepełnione miłością,
nigdy daleko od siebie nie odejdą. JACUSIU.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Światełko na dzień dobry [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek i żal, a wspomnień nikt nam nie
odbierze.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
♣❤️♣ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i
wspomnieniach. Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego istnienia.
Zostawiam światełko i modlitwę, ♣❤️♣
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ☀ ▄)(❤️)(▄
☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY ZA ŚWIATEŁKA I PAMIĘĆ
DLA ANETKI ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Twarz w blasku znicza, chwila ciszy....wspomnienia...żaden czas tego nie
zniszczy....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Jacusiu...jesienne już światełko...
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️❤️❤️ Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko na chwilę.
Potem znowu przychodzi tęsknota ,ból,cierpienie, Zostawiam codzienną
modlitwę.❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
MAMA.
Tak źle,gdy Ciebie nie ma.
Tak źle,gdy nachodzą wspomnienia.
Tak źle,gdy Ciebie brak.
Bez Ciebie wszystko ma inny smak. JACUSIU.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wasze serca wędrują po krętych ścieżkach losu...wciąż czujemy Waszą
obecność...zapomnieć Was i przestać kochać nie sposób....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.