"Nie będzie tak jak było, nie. To świat już nie ten sam. Miłość to
nie miłość, nie. I łza to już nie łza" zostawiam światełko w
niedzielę płaczącą naszymi łzami.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️Melodię „Ciszy” Ci zanucę, Słowa modlitwy spłyną same, Myślą do
dawnych dni powrócę, Do czasów gdy byliśmy razem… Dziękuję bardzo za
pamięć o moim mężu w czasie mojej nieobecności.❤️
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Światełko na dzień dobry (*) ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
MAMA.
Ślady na piasku znikają.
Ślady w sercu pozostają na zawsze. JACUSIU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie ma dotkliwszej boleści, niżli dni szczęścia wspominać o Tych, co na
zawsze odeszli....tęsknimy za Waszym uśmiechem, oczami, bijącym sercem,
ciepłem Waszych dłoni...za Wami Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Światełko na dzień dobry (*) ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
MAMA.
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia.
I wszystkie plany się skończyły!
Zostały tylko piękne wspomnienia.
I ból co odbiera do życia siły.JACUSIU.
"Płakać potrafi tylko ten, czyje serce jeszcze całkiem nie
skamieniało." Elfriede Jelinek"Wykluczeni" Światełko dla
Ciebie Jacku
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że tu Jesteście...ale tak cicho, jakby Was wcale tu nie było, lecz my
wciąż czujemy w domu, w lesie, w mieście jakby koło nas Wasze serca biły..
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Jacusiu kochany...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Jak paciorki różańca przesuwają się chwile, nasze smutki, radości i
blaski. A ty Bogu je zanieś, połączone w różaniec, Święta Panno Maryjo,
pełna łaski..." Jacku, światełko mojej pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.