DLA ŚWIATA BYŁEŚ CZĄSTKĄ...DLA NAS CAŁYM ŚWIATEM...MODLITWA I ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰ NIECH BÓG MA CIĘ W
OPIECE⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...[♥][♥][♥]...Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]...na
dzisiaj dla Ciebie Jacusiu...[♥][♥][♥]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki wy Żyjecie n Nas :*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć , wspomnienie... Nie znają czasu
pozostają na zawsze... Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
MAMA.
Jesteś taką godziną, która już nie wróci.
Stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady.
Zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci.
I wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady.
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Ukażesz mi ścieżkę życia, pełnię radości u Ciebie, rokosze na wieki po
Twojej prawicy.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dobranoc Jacusiu!
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰ PAMIĘĆ O TOBIE NIECH
ZAWSZE BĘDZIE ŻYWA⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
MODLITWA I ŚWIATEŁKO POSYŁAM DLA CIEBIE ANIOŁKU ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
mama ś.p. Wojtusia Ligenza
światełko Aniołku dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Rozłąka jest naszym losem,spotkanie naszą
nadzieją".Poniedziałkowe światełko pamięci dla Ciebie Jacusiu [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...Łzy płyną nieustannie... zniszczone
marzenia. Smutek... trwa i trwać będzie [*][*]
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
(**)Kilka światełek na grobie płonie, kilka światełek jak lekkie
dłonie.Odpoczywaj w spokoju Jacusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Niedzielny promyk słońca dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
JACKU..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE.. [♥]....tak bardzo za Wami
tęsknimy...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tylko Bóg wie... jak bardzo byliście przez nas kochani Tylko Bóg wie... i
tylko On rozumie naszą wielką tęsknotę...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Złociste gwiazdy świecą na niebie, malują serca na ciemnym tle, a my tak
bardzo tęsknimy do Was, cichutko szepczemy jak kochamy Was <❤><❤><❤>
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Ten las był Twoim lasem,ten dom był Twoim domem..a teraz...ślady
zostały..Twoich i naszych dróg,zakrętów i mrugnięć . Modlitwa i
światełko naszej pamięci Aniołku ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Huberta Wiechowskiego
Oczekiwanie na spotkanie jest naszą nadzieją niedzielne swiatełko pamięci
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.