Pamięć umieszczamy Wam w świecy płomieniu, na zawsze w sercach naszych
Jesteście......
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Oddać pamięć bliskim, zapalić światełko,kiedyś z nami byli, dzisiaj to
już Wspomnienie.Serce przepełnia żal,ból, bo wciąż ich kochamy.Światełko
Pamięci z gorącą modlitwą.Śpij Aniele. ♥~~~~(((*)))~~~~♥
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Światełko Pamięci okryte ciepłą modlitwą za dziś i dni mojej
nieobecności [*] byłam w szpitalu,dziękuje bliskim za wszystko.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć...Aniołeczki światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko naszej pamięci!!!!!
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(°)(♥)(°) Światełko Pamięci okryte ciepłą modlitwą (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Nasze plany i nadzieje - coś niweczy , raz po raz ....Aniołku pozostawiam
modlitwę i jaśniutkie światełko pamięci ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... jak na deszczu łza, tak cały ten świat nie znaczy nic ... Czwartkowe
światełko pamięci dla Ciebie Jacusiu ...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek , którego brak....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa w Środę Popielcową dla Ciebie Jacusiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu musimy kochać Was na odległość??? a przecież wystarczyłaby Wasza
obecność, aby uszczęśliwić nasze serca...nic więcej...pozostało nam
czekanie....
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Z PROCHU------I -- ------ --- OBRÓCISZ. Dlaczego tak wcześnie? MODLITWĘ I
ŚWIATEŁKO POSYŁAM DLA CIEBIE KOCHANIE ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Światełko dla Ciebie Jacusiu do samiuteńkiego nieba
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥ BĄDŹ ZE MNĄ ZAWSZE..BĄDŹ JAK PROMYK SŁOŃCA...BĄDŹ JAK
NADZIEJA...BĄDŹ JAK SIŁA... BĄDŹ BLISKO..BĄDŹ...♥ W MOJEJ PAMIĘCI I W
SERCU...JEST MIEJSCE NA WSPOMNIENIA O TOBIE...♥ ŚWIATEŁKO I MODLITWA ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Popielcowe światełko pamięci dla Ciebie Jacusiu Kochany...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w
nas wciąż smutek i tęsknota..:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Światełko pamięci w środę popielcową...
Zgłoś SPAM
MAMA.
Nie ma już nic są tylko te łzy.
Które rzeżbią bruzdy na twarzy.
I ogromna tęsknota a w sercu żal.
A teraz minęło wszystko.
Pozostał Twój ślad wspomnienia.
Fotografie smutek ból i żal.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.