Zabrakło Anioła. już nie ma Go z nami. Jest znów u siebie. Szczęśliwy bez
granic.
Zgłoś SPAM
żona
❤️Pamięć, to skarb człowieka. "Dni nie zawsze są łaskawsze.
Wszystko popłynie jak rzeka. Zostaniesz w pamięci mojej i bliskich już na
zawsze."Zostawiam światełko i modlitwę dla Ciebie kochany Heniu❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Miłość w sercu mnie pali, przecież mam w sobie jej tyle, pragnienie bardzo
gorące, marzy, że głos Twój usłyszę i wtedy powróci słońce, proszę
więc, przerwij tę ciszę....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
Światełko pamięci zostawiam...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Dobranoc ❤️*❤️
*❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .......
Światełko Pamięci dla pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️
** ANIOŁKU **
NIECH DOBRY BÓG,
ZAWSZE CIĘ ZA RĘKĘ TRZYMA...
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI OSNUTE MGŁĄ
ZAPALAM DLA CIEBIE ANIOŁKU KOCHANY...
ŹLE JEST BEZ WAS *******
❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●
Zgłoś SPAM
Agnieszka (córka śp. Piotra Stępalskiego)
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Wszystko na świecie prędko przeminie
Płomienie zgasną, woda przepłynie,
Przeminie radość…”
Pamięć zostanie i ta tęsknota za Wami Kochani
☀️ Heniu, Jasne Światełko Pamięci za wczoraj i na dziś ☀️
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko dla Pana,p.Heniu. ♨️
Zgłoś SPAM
żona
❤️Zapalam znicz i patrzę
Jak rozpala się płomień,
A razem z tym płomykiem
Przychodzą setki wspomnień…Zostawiam modlitwę i światełko wiecznej
pamięci kochany Heniu.❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
"...Oni są z nami
Niepokonani przez czas.
W każdym oddechu,
życia pośpiechu są w nas..."
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ta sama droga, kamienie te same,ten sam wierzchołek góry i tylko my,już nie
ci sami… idziemy,trzymając kosmyk życia na jałowej dłoni…idziemy - na
spotkanie z Wami…♥ Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.