Na końcu drogi jest meta.
Na końcu wspinaczki jest szczyt.
Na końcu nocy jest świt.
Na końcu zimny jest wiosna.
Na końcu śmierci, nie ma śmierci.
- JEST DALEJ ŻYCIE-
HENRYKU.
Zgłoś SPAM
żona
❤️†♣† Tak wiele wspomnień… wiele wrażeń… W swojej wędrówce
zamknął czas Wciąż do nich wraca myśl uparta Choć Cię już nie ma z nami.
Żyjesz w nas.Światełko i modlitwa dla Ciebie kochany Heniu.❤️†♣†
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Ponad kasztany
I umieranie
Kiedy konieczność
Moja nadzieja
Że śmierć jest krokiem
W światło i wieczność...
✿`✿
Fragment psalmu nadziei P. Rubika
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko to, Wasze życie: każdy dzień, okruch zdarzeń i Wasz śmiech -
zbieramy i chowamy gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać, pamiętać...
Bo widzisz, kocham Cię wciąż bardziej, dziś więcej niż wczoraj i mniej
niż jutro. /R. Gerard/
Smutne Światełko Pamięci dla Ciebie Heniu
☀️...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ...☀️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.