Gdzie nie ma łez. Gdzie cierpień kres. I słońce zawsze świeci. To właśnie
tam, u nieba bram. Spotkamy się, gdy przyjdzie czas. HENRYKU.
Zgłoś SPAM
żona
❤️✿❤️ Pamięć o Tobie wciąż w mym sercu trwa, a po mym policzku
często płynie łza.Najjaśniejsze światełko wiecznej pamięci i codzienna
modlitwa dla Ciebie ,spoczywaj w pokoju kochany Heniu.❤️✿❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Śmierć przychodzi cicho.
Niezapowiedziana, nieproszona.
Nigdy nie ma na Nią odpowiedniej chwili,
jest zawsze gościem nie na czas...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.