W Dniu Palenia Świec nasze smutne do bólu światełko dla pana Henia...
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
żona
☀❤️☀ Bez Ciebie tak pusto. Śmiech schował się w kącie i śpi.
Wieczory się dłużą,a jest ich tak dużo. Nikt bliski nie puka do drzwi. Bez
Ciebie jest smutno i płakać się chce. ☀❤️☀
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Zamknęła się księga Waszego życia,
Nie ma już Was tu na ziemi,
ale jesteście i pozostaniecie
na zawsze w sercach naszych.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma dotkliwszej boleści, niżli dni szczęścia wspominać, o Tych, co na
zawsze odeszli....Kochani pamiętamy
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Panie Heniu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”
Światełko Pamięci dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija! a to my
mijamy... Panie Heniu, światełko pamięci na 2 niedzielę Adwentu
╬ Ze smutkiem pochylam głowę
i oddaję hołd Twojej Pamięci.Zostawiam światełko i modlitwę.╬
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
•♥•´¯)
`•.,(¯`•♥•´¯) ŚWIATEŁKO
`•.,(¯`•♥•´¯) PAMIĘCI
♥(¯`.´¯)♥
(¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯)
♥(_.´`._)♥
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
Elżbieta
... tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież !
I pozostaniesz w jasnym świecie;
jest coś, co mrokom się opiera,
jest pamięć ...
... a ona nie umiera !!!
Światełko pamięci <<<***>>>
Zgłoś SPAM
Edzia
{*} ♥{*}♥{*}♥{*}♥{*}
Trzeba Pamiętać i
Trzeba Kochać
I więcej już nic
Nie możemy zrobić....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.