~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Agnieszka (córka śp. Piotra Stępalskiego)
⭐*•.._(*)_..•*⭐*•.._(*)_..•*⭐*•.._(*)_..•*⭐
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Bo widzisz, kocham Cię wciąż bardziej,dziś więcej niż wczoraj i mniej
niż jutro” ●── R. Gerard ──● Jaśniutki płomyk do Nieba
posylam.(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Gdy ciało i serce krwawią, dusza szuka ukojenia. Promienny uśmiech księżyca
rozświetlił Ci drogę do spokoju. Już jesteś szczęśliwy. A nam pozostało
wspomnienie i żal nieukojony. HENRYKU.
Zgłoś SPAM
żona
❤️ Pamięć, to skarb człowieka."Dni nie zawsze są łaskawsze.
Wszystko popłynie jak rzeka. Zostaniesz w pamięci bliskich już na
zawsze."światełko pamięci i modlitwa dla Ciebie kochany Heniu.❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◕ •*`*• ◕
...nawet gdybyśmy chcieli
wykrzyczeć głośno swój ból,
to i tak to nic nie da,
więc łzy płyną cichutko...
choć i one nic nie zmienią...
◕ •*`*• ◕
z netu
◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wasze serca wędrują z nami po krętych ścieżkach losu,wciąż czujemy Waszą
obecność,przecież zapomnieć Was nie sposób- w naszych sercach dłużej niż
na zawsze zostaniecie..
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
♨️ MÓWIĄ,ŻE CZAS LECZY RANY, ALE NASZ SMUTEK I ŻAŁOBA, SĄ W NASZYM
SERCU A NIE W KALENDARZU.
Zgłoś SPAM
mama Kai
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci....˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”˜.... Światełko Pamięci dla Pana p.Heniu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.