Mija czas, lecz nie mija tęsknota,
Nie mija ból, a smutek tylko chowa się
Tam, gdzie go nikt nie widzi.
Mija czas. Lecz pamięć nie mija.
Światełko pamięci Panu Henrykowi zostawiam.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mija tylko czas ...
Ból i smutek pozostają....♥....
Światełko Pamięci,Panie Heniu.
Heniu, niech Nowy Rok da nam nadzieję na spotkanie w niebie
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♡«♥«♡ Jaśniutką Lampeczkę przedsylwestrową, pełną smutku od serca
mego zapalam...♡«♥«♡
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️Heniu,Smutne Światełko Pamięci na ten przedostatni dzień "starego
roku" ❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
żona
❤️⭐☘️❤️Czas wszystko zabiera,
bo zabrać jest w stanie,
lecz nigdy nie zabierze tego,
co w sercu zostanie.Zostawiam modlitwę i światełko wiecznej pamięci dla
Ciebie kochany Heniu.❤️⭐☘️❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Gdy smutek boli,
a słowa zbyt małe
by rozpacz wypowiedzieć,
zostaje tylko milczenie
pełne gorących łez
i bliskość osieroconych serc.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie myśl o mnie z żalem, nie rozpaczaj... myśl żem wyszedł z domu na
dłużej, myśl cokolwiek, uśmiechnięta w słoneczny poranek wstaw gałązkę
dzikiej róży w dzbanek na stoliku, tak myśl o mnie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.