Najlepszym pamiętnikiem jest serce. Ono zapamięta tych, którzy są godni
pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic... "
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Panie Heniu, moja pamięć i światełko dla Pana.
Zgłoś SPAM
BABCIA KAMILKA WISNIEWSKIEGO
Wten poranek wielkiego czwartku stawiam swieczke z modlitwa , wspomnieniem i tym
wiekszym bólem osamotnienia
Zgłoś SPAM
żona
❤️*❤️"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić,
bowiem najlepiej wyraża go milczenie"Światełko poświąteczne otulone
wieczną pamięcią wysyłam prosto do Nieba dla Ciebie.❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każda chwila, kiedy Byliście z nami cenniejsza jest od wszystkich skarbów
świata. Byliście, Jesteście i Będziecie w naszych sercach na zawsze
Kochani....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla pana Henia...
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤⭐❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Jesteś w każdej minucie naszego życia - NA ZAWSZE.......Światełko Pamięci
wraz z modlitwą dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
nasza tesknota i miłosc i wspomnienie jest jak skarb , niesiemy wam modlitwe i
swiatewłko
"A drzewa nie przestają szumieć: Nadziei pieśń, czy wyrzeczenia? Serce
daremnie chce zrozumieć,..." dlaczego Ciebie tutaj nie ma.
☀️ Smutne Światełko Pamięci Heniu ❤️
Zgłoś SPAM
żona
❤️"Śmierć bliskiej nam osoby to bardzo trudna chwila. Ból po stracie
sprawia, że nie jesteśmy w stanie oddać swoich emocji słowami" Zapalam
smutne światełko w trym smutnym okresie kochany Heniu.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.