To takie smutne i tak bardzo boli… Dlaczego odchodzą anioły??? .-:¦:-. Wraz
z Wami odeszła cała radość naszego życia........ Światełko Pamięci i
modlitwa dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne światełko dla Pana p. Heniu.
Zgłoś SPAM
Edzia
❤️Najlepszym pamiętnikiem jest serce.
Ono pamięta o tych, którzy
są godni pamięci.
Światełko wiecznej pamięci kochany Tatusiu.❤️
❤️✽❤️ Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili
ślady w naszych sercach, pozostawiam modlitwę i światełko wiecznej pamięci.
Spoczywaj w pokoju kochany Heniu.❤️✽❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
O każdej porze i w każdym miejscu, gdzie jesteśmy i gdzie będziemy, pamięć
wyryta w kochających sercach pomoże odnaleźć drogę do Was Kochani....
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POŁĄCZONE Z MODLITWĄ DLA PANA HENIU ((**))
((**))
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche
wspomnienie.....♥.....
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
ten smutek, to zycie w tesknocie daje siły aby trwac i miec naDZIEJE SPOTKANIA
Zgłoś SPAM
♨
Zapalam światełko wiecznej pamięci i zostawiam modlitwę.
Zgłoś SPAM
żona
♥ ❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał,
opłakuje. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.”♥ ❤️♥
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Panie Heniu...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.