Wspomnienia w wykutych literach milczenia na marmurowej płycie...nie słyszymy
Waszego głosu, nie widzimy Was - tam, gdzie teraz Jesteście my dopiero
zmierzamy Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
۞❤️۞ Pamiętam ۞❤️۞ i Lampeczkę Pamięci ۞❤️۞ zapalam dla
Ciebie Heniu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci...˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”˜... Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤☀❤
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
W pierwszy poniedziałek maja moja pamięć
Zgłoś SPAM
Elżbieta-bratowa
°•._~”*° Stracić kogoś... To tak jakby spaść w otchłań nicości...
Poznać jak bardzo boli tęsknota... Za Kimś kto odszedł już na zawsze... To
tak jakby samemu wydać ostatnie tchnienie... ”*°•._~”*°
❤️♨️❤️”Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza,gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.” kochany Heniu.❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Mama Robert i Wiesia
”•._⭐⚘.._⭐ Boże,daj Tym co odeszli spokój i wieczne odpoczywanie. A
tym co pozostali,siły na przetrzymanie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak żle bez Was...my tu jesteśmy, a Wy Jesteście w Niebie...my tylko odmykamy
pamięci wrota, a nasze życie ???to jedna wielka tęsknota....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Zawsze będziemy Was kochać...
tak bardzo,bardzo ponad życie...
I będziemy wciąż za Wami tęsknić...
i będziemy płakać za Wami skrycie." -
Światełko Pamięci dla Pana p.Heniu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.