♣❤️♣"I zawsze będziemy o Was myśleć i marzyć. I zawsze
będziemy Was kochać. tak bardzo,bardzo ponad życie. I będziemy wciąż za
Wami tęsknić. i będziemy płakać za Wami skrycie."
Heniu♣❤️♣"
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ TĘSKNIMY
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ OKRUTNIE
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️)....Smutne światełko dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla pana Henia...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
♥*✿*°*°*•✿•✿•*°*°*✿*♥ Cicho szumią wiosenne drzewa. W
gałęziach ptak się uwija. Zapalam Ci Lampkę Pamięci i niech jej płomyk do
nieba się wzbija. ♥*✿*°*°*•✿•✿•*°*°*✿*♥
❀❤️❀Lata przeminą,ból nie przeminie Bo serce płacze, choć wyschły
łzy, Pamięć, z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca dni Zostawiam
światełko pamięci i modlitwę Kochany Heniu ❀❤️❀
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
smutne wiersz, smutne słowa, taki los nam czas zgotował, światełko pamieci
dla Pana Henia
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliście tu być, ale jednak Was zabrakło, Mieliście tu być, ale zgasło
Wasze światło, Mieliście tu być, tworzyć, czuć, przeżywać....ciężko
bez Was żyć Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas.
W naszych sercach i wspomnieniach.
Zostaną tam przez cały czas,
naszego ludzkiego istnienia......Światełko z modlitwą dla Pana p.Heniu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.