✿**•**✿...PAMIĘTAM... ❤️ ✿**•**✿ Światełko na dobranoc. Śpij
spokojnie Heniu
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota....jest jak Biały Anioł, który rozkłada skrzydełka, by pofrunąć
do Nieba, bliżej Was Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W sercu pusto... tylko smutek,
tylko żal i wspomnień gorzki smak...
.*•.◕.•*
Światełko Pamięci dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♠❇♠
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ TĘSKNIMY
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ OKRUTNIE
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Smutne światełko w Dniu Ojca
Zgłoś SPAM
AREK
Spoczywaj w pokoju. Zapalam Ci znicz pamięci w Dniu Ojca.
Zgłoś SPAM
mama śp. Konrada
w obliczu śmierci każde słowo jest zbyt małe…
Zostało tyle miłości, która przepełnia nasze serca…
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
pieknosc Nieba to nasza nadzieja na spotkanie
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla Pana Henia.
Zgłoś SPAM
córka Edzia
(*)To płacze serce,tak cichutko łka. A w smutnym oku zastyga łza. To płacze
serce nad losem swym. Odeszło szczęście,a Ty wraz z Nim.(*) Kochanemu
Tatusiowi zapalam światełko wiecznej pamięci.(*)
Zgłoś SPAM
żona
❤️★❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka
i w kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi
i w samotności imię Twe szepcze z daleka
śpij spokojnie kochany kochany Heniu.❤️★❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.