☀️ ❤️ Słoneczny ✿❤️✿ Płomyczek Pamięci ✿❤️✿ ślę Ci
na drugą Stronę Tęczy ✿❤️✿
Odpoczywaj w Pokoju
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
płomyków tysiąc cicho płynie jak dywan świateł ciepłych, ruchliwych, jak
mposdrowienie przyjaznych dłoni dla nich juz zmarłych
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko wiecznej pamięci dla Pana Henia.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona
❀❤️❀"Wieczność otwiera swe ramiona dla wszystkich dusz, z
których każda miała swe zadanie do spełnienia. Bowiem wszystko, co istnieje
pod słońcem, ma jakiś cel."Paulo Coelho, kochany Heniu.❀❤️❀
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i
łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec....
Zgłoś SPAM
żona
❤️★❤️Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć
wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca
dni... Zostawiam Ci światełko wiecznej pamięci i modlitwę. ❤️★❤️
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
----------♥ : [*] : ♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀❇☀
Zgłoś SPAM
mama śp. Konrada
"Miłość jest pięknym uczuciem, najpiękniejsze jednak to tęsknota,
wypływająca z miłości."
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Światełko na początku nowego miesiąca
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
gorace nici miłości tyrwaja i trawc będą na wiecznośc, światełko dla Pana
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście, ale tylko z naszych oczu, bo przecież nadal Jesteście w naszych
sercach, myślach, wspomnieniach...to nic, nadejdzie nasz czas.....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Nic, co zakorzenione w miłości, nie będzie nigdy stracone, ponieważ
stało się częścią życia." /Pam Brown/☀️ ✿ Światełko do Nieba
✿ ☀️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.