dni smutne przemijaja, wspomnienie i miłosc trwaja zawsze, swiatełko
Zgłoś SPAM
żona
❤️♥❤️ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć
wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca
dni... Zostawiam modlitwę i światełka kochany Heniu.❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dusze nas bolą, a serca płaczą, dlaczego los odebrał nam
Was.....najpiękniejsze chwile skradł niosąc w zamian tęsknotę i
łzy......
Zgłoś SPAM
mama Kai
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Miłość i pamięć, wiara i nadzieja, że kiedyś Tam się spotkamy...
Tylko to nam pozostało. Śpij spokojnie Heniu
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
...Najtrudniej pogodzić się z tym, że zostają tylko wspomnienia...
................)
...............(*)
..............((*))
...............(*)
.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic już nie będzie takie samo,została tęsknota i gorzkie łzy i wspomnienie
pozostało - szczęśliwych, razem spędzonych dni........♥....
Światełko Pamięci dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
czas wraz z pamięcia ucieka, bezsilkośc zamienia sie w smutek, a miłośc
trwa, światełko na wieki
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pana Henia.
Zgłoś SPAM
żona
✿❤️✿ Nic miłości nie pokona Trwamy tylko dla niej Choć nadziei rwie
się nić Chociaż puste są ramiona Żyje wieczna Pamięć Zostawiam
światełko i modlitwę kochany Heniu ✿❤️✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.