Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Henryk Dobronski


* 01.01.1947

 

+ 21.07.2016

Miejsce pochówku: Wizna

,

woj. podlaskie

pokaż wszystkie
wpisy (125)
Licznik odwiedzin strony
323400
Zapalone ponad rok temu
żona
❤️♨️❤️ Najlepszym pamiętnikiem jest serce.Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci..Zostawiam światełka wiecznej pamięci i modlitwę......Kochany Heniu.... ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wiśniewskiego
Taki piękny jest świat gdy ta łączność duchowa jest wśród nas, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Dla Henia światełko w bezsenną noc
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wiśniewskiego
Przytulamy i cierpimy w ciszy wypraszając laski dla was kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś tam, gdzie dzień dotyka nocy, tam myśli nasze Was Kochani przytulają...Jesteście w nich bliscy tak...serca nasze obrazem Waszym osnute, pamięć głębią uczuć wzburzona...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ŚPIJ ANIOŁKU ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kiedy tęsknię --- zamykam powieki i jesteś... i jesteś... _♥_ ((*)).....Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
siostra Wiesia
•*♥*• *Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi* *Spoglądam w niebo i zadaję pytanie* *Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi ?•*♥*•
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci na niedzielę dla Pana Henia.
Zgłoś SPAM
żona
❤️♣❤️ Nic miłości nie pokona Trwamy tylko dla niej Choć nadziei rwie się nić Chociaż puste są ramiona Żyje wieczna Pamięć. Zostawiam światełko i modlitwę kochany Heniu.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Tata śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♠♨♠
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni..."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem;.....Światełko z modlitwą dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   847   848   849   ...   1505   1506    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Dobronska
29.07.2016