Na zawsze w naszych sercach i pamięci..˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”..
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wiśniewskiego
Ciszą cmentarną ukołysany z dala od życia znoju,dobiles ciężko do cichej
przystani ,odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pana Henia,wakacyjne,smutne, pełne tęsknoty światełko.
Zgłoś SPAM
żona
❤️❤️Utulone Snem Wieczystym
Spoczywa w ciszy Kochane Serce
Z serc naszych zrozpaczonych wyrwane
W których na zawsze ból zostanie
Z Pamięcią ze Wspomnieniem,
Zostawiam światełko i modlitwę.❤️❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Otwieram oczy, budzę się ze snu, pierwsza myśl - nie ma Cię tu...znów ból,
łzy, cierpienie, choć wiem, że tego już nie zmienię....i tak do końca
naszych dni Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność...
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀♨☀
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Najlepszym pamiętnikiem jest serce.Ono pamięta Tych,których kochało,kocha i
kochać będzie do końca,do ostatniego uderzenia❤️ ☀️Światełko
Pamięci dla Ciebie☀️ Z serca dziękuję za pamięć o moim Marcinie
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pana Henia.
Zgłoś SPAM
żona
❤️Jesteś w krainie mojego serca, ogrzewam Ciebie jego ciepłem każdego
dnia, Miłością jego jesteś będziesz na zawsze , oplecione pamięcią
Twojego uśmiechu , jesteś odbijasz się w moim wzroku.❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niełatwo jest pogodzić się z tym, czym czasem obarcza nas życie.
Pozostaje mieć nadzieję i wiarę w sens tych
doświadczeń..."..Światełko z modlitwą dla Pana p.Heniu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.