KuPamięci.pl

Hanna Chwalińska - Sadowska


* 08.07.1936

 

+ 10.07.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Służewski Stary, ul. Fosa 17

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (24)
Licznik odwiedzin strony
20371
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
lek. Marcin Grzebyk
współpracownik
2013-01-08
"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..." Pani Profesor była wybitnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Tak przykro, że odeszła...Szczere kondolencje. lek. Marcin Grzebyk www.aaausg.pl Pracownia USG
Dawid Hutyriak
Pacjent Instytutu Reumatologii
2012-09-12

Skladam Wyrazy Wspolczucia Rodzinie Pani Profesor. Pani Profesor Hanna Chwalinska Sadowska bardzo mi pomogla w zdobyciu leku biologicznego,ktorego nie moglem zdobyc zeby zahamowac chorobe. Jest mi bardzo przykro z powodu odejscia tak wspanialej osoby,dla ktorej los pacjentow byl na pierwszym miejscu.

Fatima 31 lat
pacjentka
2012-09-11
Pani Profesor była moim Aniołem Stróżem, który pojawił się gdy było już naprawdę źle... Dzięki Niej żyję i funkcjonuje normalnie... Jest mi bardzo przykro... bardzo...
Madzioola
2012-08-02
Pani Profesor uratowała mojego tatę. Jako jedyny lekarz wiedziała co się dzieje. Bardzo mi przykro i smutno z powodu odejścia tak wspaniałej osoby. Niech Pani spoczywa w spokoju. Wyrazy współczucia dla całej rodziny Pani Profesor.
Krystyna Księżopolska-Orłowska
2012-07-18
Głębokie wyrazy współczucia z powodu odejścia Pani Profesor Hanny Chwalińskiej -Sadowskiej rodzinie i najbliższym składa Krystyna Księżopolska-Orłowska z zespołem Kliniki Rehabilitacji Reumatologicznej Instytutu Reumatologii.
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
....[*]....
..
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
-
Dawid Hutyriak
Dawid Hutyriak
(Pacjent Instytutu Reumatologii) napisał(a) dnia 2012-09-12

Skladam Wyrazy Wspolczucia Rodzinie Pani Profesor. Pani Profesor Hanna Chwalinska Sadowska bardzo mi pomogla w zdobyciu leku biologicznego,ktorego nie moglem zdobyc zeby zahamowac chorobe. Jest mi bardzo przykro z powodu odejscia tak wspanialej os(...)

-
nieznajoma
nieznajoma
zapalił(a) dnia 2014-07-10
smutne rocznicowe światełko
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-