KuPamięci.pl

Halina Iwanicka


* 24.10.1944

 

+ 26.02.2004

Miejsce pochówku: Warszawa, Cmentarz Bródzieński

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (3)
Licznik odwiedzin strony
14200
Moja Mama...
była człowiekiem o gołębim sercu, przepełnionym miłością, dobrocią, życzliwością.  Troskliwa matka, córka, żona i siostra. Wrażliwa na cierpienie i ból  - w tym bólu i cierpieniu odeszła od nas, ten ból i to cierpienie pozostawiła w naszych sercach. Pierwsza Wielkanoc, pierwsze Boże Narodzenie bez Mamy. Tylko ktoś, kto stracił tak bliską osobę jak ja, wie i czuje jaki ten czas Świąt może być przygnębiający i bolesny. Jak trudno sobie wytłumaczyć. Jak trudno zdać sobie sprawę z tego, że przy świątecznym stole rodzinnym brakuje jednej i to tak ważnej osoby.

Wiem, że brakuje mojej Mamy wszystkim, którzy mieli zaszczyt i szczęście Ją poznać. Zostawiła po sobie wyłącznie dobre wspomnienia, bo była osobą, która czyniła tylko dobro. Nie ma już wśród nas mojej Mamy. Jest za to pustka.         &nb sp;      

Jest i zawsze pozostanie pamięć po cudownym człowieku. To, co po sobie zostawiła może być dla nas nauką, że o życie powinno się walczyć do ostatnich jego chwil. Mama była tego najlepszym dowodem i przykładem. Walczyła do końca – do  26 lutego 2004 roku, do godziny 10.30. Niestety, przegrała z przeznaczeniem.

Teraz odkrywa tajemnice Anielskiego Świata. Tu na Ziemi, wszystko wydaje się bez Niej ponure, bez wyrazu,  smutne i szare. Tak trudno jest mnie jako synowi odnaleźć sens w życiu, tak ciężko jest się pogodzić ze stratą matki, która była dla mnie całym moim Światem. Jedyne co mi dziś pozostaje, to zmówić za Moją mamę modlitwę, za Jej duszyczkę, porozmawiać z Nią… w duchu – gdy odwiedzam Ją przy grobie, gdzie spoczywa razem z Tatą. Wtedy w zadumie wspominam jak się uśmiechała, jak dyskutowała ze mną, jak mi radziła w życiu, zwłaszcza w trudnych chwilach. Zawsze mogłem na Nią liczyć, na Jej mądrość życiową. Strata mojej Mamy uświadomiła mi, że wraz Jej śmiercią – odeszła część mnie. Razem z moją mamą, tam gdzie teraz spoczywa, pozostało też przepełnione żalem i goryczą moje serce. 

Tak bardzo za Tobą tęsknie Mamusiu… tak bardzo Cię kocham.

Proszę, wspomnijmy wspólnie moją Mamę i zmówmy za Nią modlitwę.

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Mamo... tak bardzo Cię teraz potrzebuję... Twojej rady. Wsparcia...tęsknię.
15 rocznica
Spoczywaj w pokoju Mamusiu... dziś porozmawialiśmy ze sobą, gdy byłem u Ciebie.
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
Ślub Rodziców...
-
nieznajoma
nieznajoma
zapalił(a) dnia 2014-10-24
urodzinowy płomyczek ((*))
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Hubert Iwanicki
07.05.2010