Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Grzegorz Bąk


* 07.12.1956

 

+ 01.02.2010

Miejsce pochówku: Wronki

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (40)
Licznik odwiedzin strony
94300
Zapalone ponad rok temu
Blanka
Zgłoś SPAM
Norbert
Zgłoś SPAM
Róża
Zgłoś SPAM
Irena,Pawel,Angelika,Niko las
Nie tak mialo wygladac nasze wczorajsze spotkanie ,a o 14-tej bardzo brakowalo Ciebie nad grobem Rodzicow ,chwilami nawet Ciebie wypatrywalam tak z przyzwyczajenia.Bylo przerazajaco pusto i smutno.
Zgłoś SPAM
Kinia, Szymon i Emilka
Na cmentarzu płomyki złote i groby w chryzantemach. Ludzie przyszli tu z myślą o tych, których już nie ma. Wspominają drogie imiona, zasłaniają lampki przed wiatrem, dla tych bliskich wieńce zie
Zgłoś SPAM
Daria
Kolejny miesiąc bez Ciebie... Ból w sercu taki sam jak 9 miesięcy temu... Dziś dzień "Wszystkich Świętych". Spotkaliśmy się przy Twoim grobie. Nie tak miało być...:(...(*)...
Zgłoś SPAM
Blanka
Zgłoś SPAM
Norbert
Zgłoś SPAM
Róża
Zgłoś SPAM
Patrycja, Szymon i Amelka
Zgłoś SPAM
Daria
W moim sercu będziesz żył wiecznie...(*)
Zgłoś SPAM
Blanka
Zgłoś SPAM
Norbert
Zgłoś SPAM
Róża
Zgłoś SPAM
Patrycja, Szymon i Amelka
Zgłoś SPAM
Patrycja, Szymon i Amelka
Zgłoś SPAM
Daria
Tęsknię...:(...(*)...
Zgłoś SPAM
Blanka
Zgłoś SPAM
Norbert
Zgłoś SPAM
Róża
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   210   211   212   ...   285   286    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Patrycja Rembacz
17.02.2010