Nie tak mialo wygladac nasze wczorajsze spotkanie ,a o 14-tej bardzo brakowalo
Ciebie nad grobem Rodzicow ,chwilami nawet Ciebie wypatrywalam tak z
przyzwyczajenia.Bylo przerazajaco pusto i smutno.
Zgłoś SPAM
Kinia, Szymon i Emilka
Na cmentarzu płomyki złote i groby w chryzantemach. Ludzie przyszli tu z
myślą o tych, których już nie ma. Wspominają drogie imiona, zasłaniają
lampki przed wiatrem, dla tych bliskich wieńce zie
Zgłoś SPAM
Daria
Kolejny miesiąc bez Ciebie... Ból w sercu taki sam jak 9 miesięcy temu...
Dziś dzień "Wszystkich Świętych". Spotkaliśmy się przy Twoim
grobie. Nie tak miało być...:(...(*)...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.