Z TWOIM ODEJŚCIEM NIE DA SIĘ POGODZIĆ.I CHOĆ ŻYCIE BIEGNIE DALEJ TO BÓL I
ŻAL JEST CAŁY CZAS TEN SAM.TO NIEPRAWDA,ŻE CZAS LECZY RANY ON TYLKO
PRZYZWYCZAJA NAS DO SIEBIE.
Zgłoś SPAM
Lidka
Tato tak mi Cie bardzo brakuje ,dzis są moje imieninki tak bardzo
bym chciała cie usłyszec.....
Zgłoś SPAM
Marzena Robert Sebastian
ZA wcześnie nas zostawiłeś . Widocznie ktoś na górze tak chciał . Serce
krwawi . Czuwaj nad nami .
Zgłoś SPAM
Lidka Janusz
Światełko dla Ciebie Tato....
Zgłoś SPAM
Żona Janina
[*] Im dłużej Cię nie ma,tym bardziej tęsknie:(
Zgłoś SPAM
Karolina K
Światełko Mojej Pamięci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
[*] [*] [*] [*] Pamiętamy
Zgłoś SPAM
Żona Janina
Pamiętam ..! [*]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
KOCHAMY CIE[*] [*] [*] [*] (
Zgłoś SPAM
Marzena Robert Sebastian
Nie tak miało BYć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
Lidka
Tak bardzo mi Ciebie brak Tato.....
Zgłoś SPAM
Marzena Robert Sebastian
Z TOBĄ wszystko byłoby prostsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
Lidka
Tato bardzo bardzo mi Ciebie brakuje ......
Zgłoś SPAM
Żona Janina
[*] Im dłużej Cię nie ma,tym bardziej tęsknie:(
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Tatusiu, pociągnęło Cię niebo do siebie, ale Twoi bliscy i znajomi mają
Cię na zawsze w sercu i wspomnieniach.:( PAMIĘTAMY I PAMIĘTAĆ BĘDZIEMY...
Zgłoś SPAM
Lidka Janusz
Bardzo tesknimy za Taba Tato.
Zgłoś SPAM
Marzena Robert Sebastian
Ciągle zadajemy sobie pytanie DLACZEGO??????????????????????????????????
Zgłoś SPAM
Karolina
ღ♥¸¸.• °ღ♥¸¸.• MOJE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI •¸¸.•
°ღ♥¸¸.• °ღ♥
Zgłoś SPAM
Ilona
Kochało i kocha Cię wielu. Pustkę jaką po sobie zostwiłeś jest
niewyobrażalna.
Zgłoś SPAM
Żona Janina
"...Wiem, że nadejdzie taki dzień, gdy w tłumie aniołów spotkamy
się...:("
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.