W niedziele minie rok jak nas opuściłes bo to 7 pażdziernika Twoje serce
przestało bić a nasz cały świat zawalił sie .Tęsknimy za Toba kochamy
Cię......
Zgłoś SPAM
Lidka
Tato dzisiaj płyna łzy minął rok jak odeszłes.Ten piatek zapamietam
do konca mojego zycia trzymałam CIE za reke a ty umierałes
......BARDZO CIE KOCHAM TATO....
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Daj mi swe dobro, gdy płyną łzy Unieś wysoko, gdy widzę dno Trzymaj w
obłokach przez wieków sto Bądź mym oparciem, gdy nie mam sił Prowadź mnie
drogą przez tysiąc mil Przytul myślami i ogień daj ♥
Zgłoś SPAM
ŻONA
Zostały wspomnienia .......
Zgłoś SPAM
LIDKA
Nikt nie jest w stnie cie zastapic TATO......
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
KOCHAMY CIE[*] [*] [*] [*] (
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dlaczego czujemy wciąż smutek..??? I ból w sercu nie chce ustąpić..?
Dlatego że tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Was zastąpić [*]
Zgłoś SPAM
Lidka
Zawsze w sercu........
Zgłoś SPAM
ŻONA
Pamietam.........
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Czasem najbardziej niepojęta odległość nie może oddzielić przeznaczonych
dla siebie ludzi, bo przecież wszystko trwa dopóki pamięć serca tego
chce.(*)
Zgłoś SPAM
Lidka
Pamietamy o tobie tato...
Zgłoś SPAM
ŻONA
PAMIETAM NA ZAWSZE W MOIM SERCU....
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
KOCHAMY CIE[*] [*] [*] [*] (
Zgłoś SPAM
Żona
Na zawsze w moim sercu.
Zgłoś SPAM
Lidka
PAMIĘTAMY O TOBIE TY WIESZ TATO********
Zgłoś SPAM
MARZENA ROBERT SEBASTIAN
Zgłoś SPAM
Karolina
ღ♥¸¸.• °ღ♥¸¸.• MOJE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI •¸¸.•
°ღ♥¸¸.• °ღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.