Tęsknota wyrasta górami,zamyka się w zwierciadle wspomnień jak w stawie
głębokim....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy dzień rozpoczynasz z pytaniem: Dlaczego Bóg nie dał Im... szansy
dłużej żyć ? Nie czekaj Nie odpowie Ci nikt... Tylko lekko zaszumi w pokoju
wiatr..;*(
Zgłoś SPAM
MARIA
.... Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chorą
duszę, lecz wciąż jest smutek i tęsknota w nas...FABIANKU MALEŃKI
ANIOŁKU.
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
"Co z tego że życie dalej się toczy..Lecz Ciebie nie zobaczą już moje
oczy.Bo to moje oczy zdradzają cierpienie,to one widziały jak rodzi się i
umiera moje marzenie" Syneczku mamusi malusi:(
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie....Odpoczywaj.....
Zgłoś SPAM
mama Emilka
...i zostaje pamięć,przetrwają wspomnienia. i moment w życiu który wszystko
pozmieniał... Światełko pamięci ...{*}{*}{*}...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
.. Pozwól nie tęsknić mi Boże ..... do tego, co być nie może. ♥ ~ ♥ ~
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ ~ ♥ Śpij Fabianku..[*]
NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO DLA NASZEGO SYNUSIA NAJDROŻSZEGO , TĘSKNIMY BARDZO ZA
TOBĄ , KOCHAMY CIĘ , PAMIĘTAMY, NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH
FABIANKU
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendzrejczaka
Noworoczne światełko aniołku [*]
Zgłoś SPAM
Ania i Adam
Swiatełko Dla Ciebie Nasz Kochany Skarbeńku
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdybyście tu byli...choć na chwilę...mamy Wam do przekazania aż
tyle....gdybyście choć na chwilę byli blisko...prostsze by było wszystko...
Zgłoś SPAM
mama Emilka
zapalam światełko pamięci w nowym roku...[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Noworoczne światełko dla Ciebie Aniołeczku..[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Najjaśniejsze światełko i modlitwa na Nowy rok 2013.Bądźcie szczęśliwe
dzieci Ukochane....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.