Samotność,smutek i żal boli....Wy przeszliście do innego świata,a my tutaj
umieramy powoli,wspominamy z Wami przeżyte lata...z Waszym odejściem dla nas
czas szczęścia minął....
Zgłoś SPAM
Halina
Śpij spokojnie Aniołku
Zgłoś SPAM
Moniczka
Cieplutkie światełko Dla Ciebie Aniołku Kochany :**
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
Zamiast być przy Tobie tulę Ciebie w snach Dlaczego życie jest tak ciężkie
i
trudne
Dlaczego jeśli się kocha
to trzeba żegnać kochanych
A serce choć z bólu pęka
nie może być dla wybranych
Zgłoś SPAM
Kasia z Milanem
dla Ciebie Bąbelku
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Bo mi dobrze... Pięknie Tam.. Bo w Obliczu BOGA trwam... Ukojenia
dostępuję... On przyciąga mnie miłością.. I ogromną Swą
wielkością.....FABIANKU..[*]
Zgłoś SPAM
malgorzata bzdyra
Zgłoś SPAM
GWIAZDECZKA
Dobranoc maleńki Fabianku
Zgłoś SPAM
Ciocia Wiktorka
Fabianku Anioleczku Cudowny Jasniutkie Swiatelko Dla Ciebie******
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
JEDYNIE SERCE MATKI UCZUCIEM ZAWSZE TCHNIE JEDYNIE SERCE MATKI O WSZYSTKIM
DOBRZE WIE DAĆ TYLE CIEPŁA UMIE I KAŻDY BÓL ZROZUMIE A GDY DZIECKA SERCE
PRZESTAJE BIĆ TAK TRUDNO MATCE DALEJ ŻYĆ..[*]..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TĘSKNOTA JEST MIARĄ MIŁOŚCI
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
NIECH PŁONIE..
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mamusia
Światełko Dla Ciebie Nasze Serduszko Najukochańsze
Zgłoś SPAM
mama i tata
Czemu przyszło nam tak żyć .Serca nasze boleśnie rozerwane , ogromna pustka
, łzy i wspomnienia . I nie zostało nam nic więcej oprócz tęsknoty i
miłości dla Ciebie - Synku Kochany Nasz Malenki .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.