Czas nie leczy tych ran, czas tylko przyzwyczaja nas żyć z tym bólem. Ból,
tęsknota, żal i łzy pozostaną do końca, aż się znowu spotkamy, w tym
lepszym dla nas miejscu... :"(*
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Siostra Magdaleny Siennickiej
Dla Ciebie Aniołeczku [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tylko miłość w płatkach śniegu się mieni,nasza miłość co nie mija jak
pory roku,nasza miłość Dzieci Kochane,nasza miłość i nadzieja na
spotkanie....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(*
Zgłoś SPAM
Mama Malutkiej Ksiezniczki sp.Nadii Jahns
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
CHOĆ PRAWDA JET TAKA,ŻE
DLA NICH NA ZAWSZE STANEŁY
SŁONECZNE ZEGARY,
TO CIĄGLE SĄ OBOK,
BY W TYM CO ROBIMY
DODAWAĆ NAM SIŁY I WIARY
Zgłoś SPAM
s. śp. Tomasza CHLIPAŁY
" NIE SZUKAJCIE MNIE TU, LECZ W SERCACH WASZYCH"
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Teraz już wiem czym jest śmierć bliskiej osoby Czuje się wtedy
jakby jakaś wewnętrzna siła rozrywała naszą duszę kawałek po
kawałku. Zostawiając pustkę, której nie da się załatać..
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
** ANIOŁKU **
TAK TRUDNO POGODZIĆ SIĘ Z TWOIM ODEJŚCIEM...
TAK TRUDNO PO NIM ŻYĆ...
SERCE WCIĄŻ KRWAWI...I WOŁA ... ANIOŁKU WRÓĆ !
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ...NA DZISIEJSZY DZIEŃ...
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Sobotnio niedzielne światełko
naszej pamięci
„...zabierz te smutne słowo "żegnaj"
przywróć radość do mojego życia...”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.