Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

❤ Fabianek Jurkowski ❤


* 22.08.2011

 

+ 24.06.2012

Miejsce pochówku: Zielona Góra

,

woj. lubuskie

pokaż wszystkie
wpisy (165)
Licznik odwiedzin strony
156100
Zapalone ponad rok temu
Ania
światełko dla małego Cudnego Aniołka...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli A słowa zbyt małe By rozpacz wypowiedzieć Zostaje tylko milczenie Pełne gorących łez I bliskość serc... [*]
Zgłoś SPAM
GWIAZDECZKA
Buziaczki na dobranoc Aniołku
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutne nasze oczy wpatrzone w Waszą mogiłę tak chciałyby Was zobaczyć chociaż przez krótką chwilę,smutne nasze ramiona z tęsknoty usychają,a usta ciągle Wasze imię wołają.....
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Cieplutkie Promyczki Do Nieba Fabianku Malusi(*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
Nigdy nie będzie już tak jak było Fabianku Nigdy nie wrócą dni minione syneczku Co przeżyliśmy już się skończyło przepadło szczęście wymarzone Tak Bardzo Cie kochalismy i Kochac Bedziemy Zawsze
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁKA P.
ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE ANIOŁKU [*] ROZPACZ I TĘSKNOTA ROZRYWAJĄ NASZE SERCA.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
** ANIOŁKU ** I TYLKO W NASZYCH SERCACH JEST WSPOMNIEŃ KRAINA... W NICH ZAPISANE SĄ CHWILE, KTÓRE LOS ZATRZYMAŁ... ** NIECH ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...ZAWSZE SIĘ TLI ** DZIĘKUJĘ ZA WCZORAJSZY DZIEŃ.BOGUSIA
Zgłoś SPAM
ciocia Aniolka Wiktorka
SPIJ SLODKO KOCHANA KRUSZYNKO***
Zgłoś SPAM
Ania
Aniołku{*}
Zgłoś SPAM
mama Emilka
To nie czas zagoi rany, nie łzy wypłakane, tylko spotkanie, tylko czas, w którym się spotkamy...[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NIEUSTAJACE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI , NIECH CI ŚWIECI .ZAPALAM ZNICZ ,ZOSTAWIAM MODLITWĘ.......... (*)(*)(*)(*)(*))(*)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Wszystko to co mamy jest w naszych sercach...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Nataleczki***
Jaśniutkie światełeczko dla Ciebie Aniołeczku Fabianku {*}
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Aniołki!!Smutek ogarnia serca rozżalone,odeszliście w nieznaną nam drogę...Powiedzcie choć we śnie,gdzie jesteście,czy jest Wam tam dobrze?...Dajcie ulgę tej naszej trwodze!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest waszym dziełem..:*:* Przytulić Was.. Marzenie !
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
FABIANKU** MY SAMOTNE MATKI W oczach naszych spojrzenie wołające w oczach naszych spojrzenie kochające w oczach naszych tęsknota i smutek w oczach naszych rany serca niegojące w oczach naszych
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi* *Spoglądam w niebo i zadaję pytanie* *Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi ?*
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   418   419   420   ...   547   548    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Rafał Jurkowski
11.07.2012