"Oni nie odeszli..Oni czekają na nas w
niebie"...Fabianku..Aniołku..[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
* "Zostawiliście nas w żałobie.... Zostawiliście we łzach płaczące
serca ukryte w dłoniach. Zostawiliście tęsknotę i smutek..." Dlaczego
?!
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Kruszynko..... niegasnący płomyczek do nieba.....((*))
Zgłoś SPAM
Moniczka
Śpij słodko kochanie
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
NIE TRZEBA SŁÓW, BY ZROZUMIEĆ... NIE TRZEBA ECHA, BY USŁYSZEĆ... BO SERCE I
DUSZA PODPOWIADAJĄ... ŻE MIŁOŚĆ I PIĘKNO , W NIEBIE ISTNIEJĄ...
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU... [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
Dla Ciebie Aniołeczku (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
(♥) ♱ (♥)FABIANKU
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Nataleczki***
Światełko dla Ciebie ukochany Fabianeczku {*}
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Halina
Miłość i pamięć jest nieśmiertelna...kochajmy i pamiętajmy do końca
naszych dni...Światełko jaśniutkie dla Aniołka Fabianka
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Kiedyś wszyscy spotkamy się tam gdzie Ty teraz jesteś.....Światełko i
modlitwa dla Ciebie....Odpoczywaj....Fabianeczku
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Ciebie Aniołku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Codziennie na nowo uświadamiamy sobie bolesne fakty o Waszej nieobecności
wśród nas ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
GWIAZDECZKA
DOBRANOC MALENKI
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
♥aniołku♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Teraz już tylko jeden cel...stać na straży pamięci,ochraniać wspomnienia od
zapomnienia,ciągle od nowa.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.