"Śmierć przychodzi nie pytając, czy może, zabiera tych, których tak
bardzo kochamy, a potem pustka i serce krzyczy: dlaczego Boże??Światełko i
modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
Lusia
Promyczek światełka Aniołeczku-Fabianeczku dla Ciebie do Nieba!!!
Zgłoś SPAM
GWIAZDECZKA
DOBRANOC MALENKI ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
♥¸.•*´¯`♥ŚPIJ ANIOŁKU♥¸.•*´¯`♥
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Kiedy ziemski czas się dla nas tutaj skończy,Bóg ze sobą znowu nas
połączy...Śpij spokojnie Aniołeczku..
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Nikt i nic nie jest w stanie nam zastąpić naszych dzieci, ani złagodzić
cierpienia, ani wynagrodzić bólu rozstania... nic! I tak już zawsze będziemy
tęsknić Fabianku, zawsze!...i pamiętać i kochać [*]
Powiększyłeś grono ANIOŁKÓW.Pamięć i modlitwę pozostawiam. [*]
Zgłoś SPAM
MAMA SP.ROBERTA N.
*ღ
*ღ*
*ღ*
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...NIECH NIGDY NIE GAŚNIE...
** ŚPIJ ANIOŁKU W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI **
Zgłoś SPAM
mama Matiego
(¯`♥´¯)
`*.¸.*´Moja pamiec i ciche wspomnienie:*:*:*
Zgłoś SPAM
mama aniołka Rafałka
Fabianku śwwatełko dla Ciebie-Aniołku
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odkąd Was nie ma cały świat się zmienił,żal i smutek dręczy
nas.....kochamy i tęsknimy Aniołki....
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Wciąż płyną dni,
pośród nich my.
Tak bliscy ,
a tak daleko od siebie.
Tylko piękne Wspomnienia
zostały po Tobie FABIANKU
Zgłoś SPAM
ciocia Marzenka
Byłeś i Będziesz Fabianku Aniołkiem dla Twoich Rodziców i wszystkich
którzy mieli szczęście Cię poznać zobaczyc twój piękny uśmiech twoje
sliczne oczka Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach kochany
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Kochać kogoś, to jakby powiedzieć mu: nie umrzesz”..:"(
Fabianku:*:*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.