Zawsze będziemy o Was myśleć,zawsze będziemy o Was marzyć i będziemy
gładzić Wasze rzeczy pachnące Wami...zawsze będziemy Was kochać tak
bardzo,bardzo ponad życie i zawsze będziemy tęsknić...
Bez Was teraz nic nie cieszy, jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas a zarazem jakby stanął w miejscu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
❤ "Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( ❤ !! Fabianku
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Niedzielne światełko mojej pamięci...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Tak krótko żyłem, a tak żyć chciałem. Bóg tak chciał, odejść
musiałem." Dla CIEBIE FABIANKU światełko na niedzielę.
Zgłoś SPAM
Halina
♥ ♥ ♥... ♥ ♥ ♥... ♥ ♥ ♥...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Rozłąka jest naszym losem,spotkanie naszą Nadzieją...[*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak
szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia. Odpoczywaj w
pokoju.[[**]] Światełko i modlitwę zostawiam
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.