Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

❤ Fabianek Jurkowski ❤


* 22.08.2011

 

+ 24.06.2012

Miejsce pochówku: Zielona Góra

,

woj. lubuskie

pokaż wszystkie
wpisy (165)
Licznik odwiedzin strony
156105
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje. Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne zapomnieć nie pozwala... ♥ ♥ ♥¸
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Niedzielne światełko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Moniczka
Jaśniutkie Światełka Do Samego Nieba Dla Ciebie Kochany Fabianku
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
[*] Na Zawsze W Sercach FABIANECZKU Odszedłeś cicho tak jak żyłeś lecz jesteś z nami, tak jak byłeś [*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Zapalam znicz - Światełko Nadziei.Zapalam Znicz Dla Tych - którzy na zawsze zasnęli.Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Śpij spokojnie....Kochany Fabianku.
Zgłoś SPAM
Renata Tumicki
Płomyczek dla Ciebie, malutki Aniołeczku...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
s. ś.p. Tomasza Chlipały
***Śpij spokojnie Aniołku ***
Zgłoś SPAM
ciocia Marzenka
Skarbeczku Świeć swoim blaskiem w Niebie....
Zgłoś SPAM
GWIAZDECZKA
Buziaczki na dobranoc Aniołku:* :* :* :*
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Aniołku,gdy odszedłeś ziemia się kręcić przestała,skowronek już rano nie śpiewa,martwa cisza nastała,bo gdy odchodzi ktoś bliski,wygasa na niebie słońce,korony drzew zamierają i milkną wody szumiące.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Fabiankowi Kochanemu...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy o Tobie FABIANKU i zawsze będziemy pamiętac. Śpij w spokoju.
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie Gdyby tak łzy cofały czas To na pewno żylibyśmy w zachwycie Bylibyście ciągle wśród nas... Aniołku Fabianku Kochany
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
❤ "Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( ❤ !! Fabianku
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mamusia
Jesteś tak blisko na wyciągnięcie ręki, a jednak tak daleko- bo nie możemy Cię dotknąć , przytulić, objąć. Tak daleko, że aż blisko- W Naszym Sercu. Syneczku Nasz kolorowe światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Moniczka
***Najpiękniejsze Światełko Dla Ciebie Śliczny ANIOŁECZKU Nasz***
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   388   389   390   ...   547   548    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Rafał Jurkowski
11.07.2012