Dzisiaj 24,Fabianku.Pamiętamy o Tobie Aniołeczku...
Zgłoś SPAM
SIOSTRA Ś.P. TOMASZA CHLIPAŁY
♥♥♥¸.•*´¯`♥♥♥
ŚPIJ ANIOŁKU
♥♥♥¸.•*´¯`♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Nikolki
niedzielne swiatelko dla aniolka
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Na zawsze pozostaniesz w sercach tych którzy Cię kochali i
kochają..Fabianku..śliczny maleńki Aniołku..[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.R.N.
ŚMIERĆ PRZYCHODZI...NIE PYTAJĄC CZY MOŻE ? ZABIERA TYCH, KTÓRYCH TAK BARDZO
KOCHAMY ! A POTEM PUSTKA... I SERCE KRZYCZY !!! DLACZEGO BOŻE ??? (*)
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI W NIEDZIELĘ PALMOWĄ (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Aniolku! Swiatelko pamieci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁKA
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na Niedziele Palmowa FABIANKU.
Zgłoś SPAM
Ewa Mama Aniołka Adasia
Fabianku miej swoich rodziców w opiece
Zgłoś SPAM
mamusia
ANIOŁECZKU NASZ KOCHANY DZIS MIJA 9 M-CY JAK CIEBIE NIE MA Z NAMI.W NASZYCH
SERCACH ŻYJESZ NADAL I ŻYĆ BĘDZIESZ ZAWSZE NASZ SYNYSIU . FABIANKU KOCHAMY
CIE BARDZO TAK BARDZO BARDZO SKARBECZKU NASZ.(♥)
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
``Tak cicho spada
kartka dnia
Tak cicho...
Tak cicho z oczu
Płynie łza
Tak cicho...
Tak cicho słonce
w górze lśni
w błękicie
Tak cicho płyną
wszystkie dni bez ciebie``
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
❤ "Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( ❤ !!
Fabianku:*:*
Zgłoś SPAM
Moniczka
♥ Fabianku mały Aniołeczku ♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Promyczki do nieba dla Was aniołki nasze .....((*))
Zgłoś SPAM
Halina
Pamiętam zawsze o Tobie Aniołeczku, światełko posyłam do nieba w Niedzielę
Palmową...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Nad grobem bliskiej osoby odżyją wspomnienia, obraz ich życia powróci,
Obraz... którego zapomnieć nie sposób. Obraz. który nas cieszył. a dzisiaj
smuci...Światełko i modlitwa dla Ciebie.Odpoczywaj
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.